Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

przez admin

11 grudnia w naszym Przedszkolu odbyła się czwarta edycja Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Z tej okazji odwiedzili nas mili goście ze wszystkich przedszkoli naszej Gminy. Przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowym koncercie podczas, którego zaprezentowały się w bożonarodzeniowym repertuarze. Piękne kolędy i pastorałki zaśpiewane przez dzieci pod troskliwym okiem opiekunów wprowadziły wszystkich słuchaczy w przedświąteczny nastrój, pełen serdeczności, pogody ducha i radości.

Występy wszystkich naszych solistów wyróżniały się zaangażowaniem oraz co najważniejsze nastrojowością zamieniającą ten przedświąteczny okres w czas radosnego aczkolwiek coraz bardziej niecierpliwego oczekiwania na Święta.

Utwory znane i lubiane, a także te usłyszane po raz pierwszy wypełniły mury naszego Przedszkola i dostarczyły naszym słuchaczom wielu pozytywnych odczuć.

 

Wśród tegorocznych solistów gościliśmy (wg kolejności występów):

Nadię Serafin – Punkt Przedszkolny „W stumilowym lesie” w Stanach.

Magdalenę Wermińską – Przedszkole w Przyszowie- Zapuściu.

Klaudię Kudybę– Przedszkole w Bojanowie.

Julie Cichoń – Przedszkole w Gwoźdźcu.

Emilię Rędzio – Przedszkole w Przyszowie- Zapuściu.

Bartosza Surowca – Przedszkole w Stanach.

Klaudię Rębisz –Przedszkole w Bojanowie.

Julię Głuszak – Przedszkole w Przyszowie-Zapuściu.

Emilię Pietras – Przedszkole w Bojanowie.

Maję Tetlę– Przedszkole w Przyszowie- Zapuściu.

Zuzannę Gazda – Przedszkole w Gwoźdźcu.

Natalię Wolak –  Przedszkole w Przyszowie- Zapuściu.

Wiktora Bednarza- Przedszkole w Stanach.

Filipa Kaletę – Przedszkole w Bojanowie.

Magdalenę Sudoł  – Przedszkole w Gwoźdźcu.

Liwia Serafin- Przedszkole w Przyszowie- Zapuściu.

Magdalenę Bieleń- Przedszkole w  Gwoźdźcu.

Natalię Kobzda –  Przedszkole w Bojanowie.

Milenę Wołosz– Przedszkole w Przyszowie- Zapuściu.

Wszystkie występy były wyjątkowe, dlatego jury po krótkich i zgodnych naradach postanowiło wyróżnić wszystkich małych artystów pierwszym miejscem. Na pamiątkę udziału w tym pięknym świątecznym konkursie otrzymali oni okazjonalne dyplomy oraz upominki.

Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom oraz ich opiekunom za obecność i uświetnienie naszego konkursu pięknymi występami. Do zobaczenia za rok!

 

[g-gallery gid=”5605″]