Zabawa andrzejkowa

przez admin

Dyskoteka andrzejkowa jest u Nas corocznym zwyczajem pożegnania hucznych zabaw w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Mamy adwent, ale chętnie pooglądamy zdjęcia i powspominamy tegoroczną minioną dyskotekę andrzejkową. 
W latach poprzednich cała społeczność szkolna bawiła się w ramach zajęć szkolnych. W tym roku zabawa andrzejkowa dla klas I – IV została przeniesiona na teren Naszego przedszkola i tam Nasi najmłodsi uczniowie wraz z przedszkolakami skorzystali z wróżb przygotowanych przez starsze klasy. Był poczęstunek na świetlicy szkolnej i tańce przy muzyce. Dla uczniów starszych, tj. klas V – VIII, za zgoda p. dyrektor i w porozumieniu z rodzicami, zorganizowaliśmy zabawę na korytarzu szkolnych w godzinach popołudniowych. Uczniowie bawili się doskonale, a po skończonej imprezie zostali odwiezieni do domu autobusem szkolnym.