Prężnie działamy, chętnie pomagamy!

przez admin

Szkolne Koło Wolontariatu „Połączmy Nasze Serca” rozpoczęło już swoją działalność. Nie ma czasu do stracenia! Tylu jest potrzebujących, a Nam chęci do pomocy nie brakuje.
Drodzy rodzice i Wy kochani uczniowie, zachęcamy Was serdecznie do udziału w Naszych akcjach, bo cel zawsze jest szczytny. W ramach ekologicznego przedsięwzięcia, jakim jest „Zakręcona akcja” prosimy o wsparcie Naszej uczennicy Oli. Zbierajmy nakrętki na jej rehabilitację. Dołączyliśmy również do akcji „Międzynarodowy dzień pluszowego misia” organizowanej przez Fundację „Mam marzenie”. Dokładnie dnia 25 listopada zakończy się zbiórka maskotek dla małych pacjentów z oddziałów onkologicznych. Do dnia 23 listopada czekamy również na Wasze wsparcie akcji „Podaruj misia”. Zbieramy pluszaki, gry planszowe, przybory szkolne (muszą być nowe!) dla najbardziej potrzebujących dzieci.
TY TEZ MOŻESZ POMÓC!!!