Konkurs pieśni religijno – patriotycznej rozstrzygnięty!

przez admin

18 listopada 2018 r., w niedzielę, na scenie Domu Parafialnego w Stanach wystąpili soliści z terenu Gminy Bojanów na dorocznym konkursie piosenki religijnej. W tym roku z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości wykonywane były również utwory patriotyczne.
W konkursie wzięło udział 8 uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przyszowie. W kategorii klas I – III Nasze uczennice: Wiktoria Wolak i Emilia Żak zajęły I miejsce, zaś Lidia Mozgawa miejsce III. Wyróżniono również występ Natalii Potockiej.
W kategorii klas starszych, IV – VIII, I miejsce otrzymała Karolina Piekarz, II miejsce – Natalia Krupa, III miejsce – Alicja Krawczyk oraz wyróżnienie – Anna Matyka.
Po zakończony konkursie dzieci otrzymały dyplomy, książki i złotą nutkę. Z rąk księdza proboszcza każdy z uczestników otrzymał medalion św. Jana Gwalberta.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Naszym uczniom.