VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

przez admin

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie.

Nasza szkoła, pośród wielu innych, zdecydowała się na udział w Dyktandzie Niepodległościowym z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z klas IV – VIII już zostali wytypowani i przystąpią do szkolnego etapu konkursu 9 października. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im powodzenia!!! Mamy nadzieję, że spiszą się nienagannie i z dumą będą reprezentować Naszą szkołę na etapie wojewódzkim. Ciekawe, kto okaże się najlepszy?
Prace konkursowe będą oceniane przez szkolną komisję, a następnie weryfikowane przez Podkarpacką Komisję Konkursową, która podejmie ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu danego ucznia do finału.
Czekamy z niecierpliwością na 9 października i trzymamy za Was kciuki, kochani uczniowie:-)