Na poczcie

przez admin

9 października w ramach obchodów Światowego Dnia Poczty udaliśmy się wraz z naszymi Przedszkolakami do punktu pocztowego w naszej miejscowości. „Biedronki”, „Misie” oraz „Pszczółki” miały okazje posłuchać czym zajmuje się poczta, kim jest pan listonosz oraz dlaczego dzięki poczcie dostajemy prezenty od Św. Mikołaja.

Następnie przedstawiciele każdej z grup wrzucili do skrzynki pocztowej kartki z serdecznymi pozdrowieniami dla swoich rówieśników z Warszawy i Olecka oraz narysowane wcześniej kartki dla Pani Ludmiły.

Wyjście to było także świetną okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego korzystania z przejścia dla pieszych oraz przetestowania tych zasad w praktyce. Okazało się, że wszystkie nasze Przedszkolaki zdały ten ważny sprawdzian celująco, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Do zobaczenia na kolejnej wyprawie!

 

[g-gallery gid=”4394″]