Kartka dla Bohatera

przez admin

4 października w ramach realizacji projektu „Piękna Nasza Polska Cała” Przedszkolaki z grup „Biedronki”, „Misie” oraz „Pszczółki” wykonały kartki, które zostaną przesłane p. Ludmile  , bohaterce Powstania Warszawskiego, jednego z nielicznych żyjących już świadków walki o wolność naszej Ojczyzny podczas II Wojny Światowej. Wszystkie Dzieci podeszły do tego zadania z zaangażowaniem i serdecznością. Efektami ich pracy były pięknie wykonane kartki, pełne graficznych wyrazów wdzięczności,  sympatii oraz życzliwości, które z całą pewnością przyniosą Szanownej Adresatce wiele uśmiechów radości.

Celem tego zadania było szerzenie wśród Przedszkolaków wiedzy na temat trudnych momentów w historii Polski oraz przybliżenie postaw osób, które w owych trudnych czasach wykazywały się prawdziwym patriotyzmem i poświęceniem.

Mamy nadzieję, że zasialiśmy w naszych Przedszkolakach ziarno ciekawości, które pielęgnowane w przyszłości nie pozwoli im zapomnieć o naszych Bohaterach.

 

[g-gallery gid=”4379″]