Dzień chłopaka

przez admin

W Dzień chłopaka najczęściej obdarowujemy. W tym roku każda klasa zorganizowała ten szczególny dla chłopców dzień inaczej. Jedni otrzymali prezenty, inni zaś postanowili spędzić ten czas nieco inaczej. Mowa tu o klasie IV a i IV b, które wraz z rodzicami i wychowawcami zorganizowały ognisko na boisku szkolnym. Poza tradycyjnym pieczeniem kiełbasek i ziemniaków, które nawiasem mówiąc smakowały pysznie, nasi uczniowie bawili się świetnie podczas różnorodnych gier i zabaw sportowych. Swoja obecnością na ognisku zaszczyciły ich p. dyrektor Anna Bednarczyk oraz p. wicedyrektor Halina Nieradka, które na zakończenie poczęstowały wszystkich obecnych słodyczami. 
Opiekunowie klas dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy.
Zapraszamy do oglądania zdjęć. Uśmiech na twarzach Naszych uczniów mówi za siebie. 🙂