Dzień Przedszkolaka 2018

przez admin

Dzień Przedszkolaka

20 września w naszym Przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych „Biedronek”, „Misiów” i „Pszczółek” moc atrakcji. Uśmiechom i dobrej zabawie nie było końca, a radosną atmosferę doskonale dopełniła piękna pogoda, która uczyniła ten dzień jeszcze sympatyczniejszym.

Latające bańki mydlane, kolorowa powiewająca chusta oraz liczne gry i zabawy wywołały na bajkowo pomalowanych twarzach naszych Przedszkolaków liczne uśmiechy radości. Nie zabrakło także pysznej przekąski w postaci grillowanej kiełbaski, którą Dzieci od Malucha do Starszaka chętnie spałaszowały.

Przysłowiową wisienką na torcie było natomiast wręczanie przez Panią Dyrektor „Odznak Super Przedszkolaka” wraz ze słodkim upominkiem, które były doskonałym zwieńczeniem tego pełnego wrażeń i przygód dnia.

Za pomoc w zorganizowaniu tak wyjątkowego i sympatycznego wydarzenia dziękujemy w sposób szczególny Paniom:

Beacie Wolak

Aleksandrze Wolak

Joannie Kotwica

Marcie Kotwica

Marii Tabor

Beacie Burdzy

Iwonie Walec,

które przygotowały ciepłą i smaczną przekąskę dla naszych Przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że wszystkie nasze Przedszkolaki spędziły ten dzień wesoło i z uśmiechem, a organizacja tego wyjątkowego święta na dłużej zagości w tradycji naszego Przedszkola.

[g-gallery gid=”4122″]