PROJEKT „LUBIMY CZYTAĆ” – V spotkanie z książką

przez admin

W ramach Projektu „Lubimy czytać” w ostatnim tygodniu przed świętami naszych przedszkolaków odwiedzili kolejni rodzice. W grupie „Biedroneczki” Mama Eweliny zaprezentowała bajkę pt. „Jaś i Małgosia”. W grupie „Pszczółki” Mama Mikołaja przeczytała wiersze ze zbioru „Najpiękniejsze wiersze dla dzieci” Jana Brzechwy,  a Mama Bartka zaprezentowała bajkę pt. „Wilk z pięknego lasu”. Zaś w grupie „Misie” Mama Natalii zainteresowała dzieci bajką pt. „Flecista z Hameln”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajek.

Wszystkim przybyłym Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w marcowym projekcie. Wierzymy, że nasze zabiegi aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej edukacji i uczestnictwie w kulturze. Liczymy na takie samo zaangażowanie w kolejnym roku szkolnym.

[g-gallery gid=”2557″]