Wielki sukces Trzecioklasistów!

przez admin

Dnia 19 marca 2018 r. uczniowie z klas III wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym, a dnia 20 marca 2018 r. w Gminnym Konkursie Matematycznym. Oba konkursy przeprowadzone były w Zespole Szkół w Bojanowie.

W konkursie ortograficznym naszą szkołę reprezentowali z klasy III „a” Aleksandra Ryś, Patrycja Sulich i Łukasz Rachwał, a z klasy III „b” Julia Wołoszynek, Nikola Madej i Amelia Ciapińska.

W konkursie matematycznym swoje umiejętności zaprezentowali z klasy III „a” Aleksandra Ryś, Natalia Krupa i Anna Żak, natomiast z klasy III „b” Julia Wołoszynek, Nikola Madej i Oliwia Pisarczyk.

Startujący mieli do rozwiązania testy o bardzo wysokim poziomie trudności obejmujące zadania wykraczające poza program nauczania klasy III.

Gminny Konkurs Ortograficzny wygrała Julia Wołoszynek, drugie miejsce zdobyły Nikola Madej i Aleksandra Ryś. Dziewczynki zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Gminny Konkurs Matematyczny również wygrała Julia Wołoszynek, a czwarte miejsce zdobyła Nikola Madej. I tutaj także dziewczynki zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Gratulujemy Trzecioklasistkom i Paniom, które Ich przygotowywały, Pani Joannie Szewczyk i Pani Danucie Janiec.