WYGRANA W GMINNYCH ZAWODACH W PIŁKĘ RĘCZNĄ

przez admin

7 grudnia na naszej hali sportowej odbyły się Gminne Zawody w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców (klasy VI-V). Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze obie drużyny, odnosząc komplet zwycięstw zapewniły sobie awans do zawodów powiatowych. Do rywalizacji jako pierwsze przystąpiły dziewczęta, które w pierwszym meczu pokonały PSP Stany 7:1. W drugim swoim meczu wysoko wygrywamy z PSP Bojanów 17:1! Przez cały turniej zwycięstwo naszej drużyny nie było choć przez chwilę zagrożone, a wygrana była tylko formalnością. Dobra postawa naszych dziewcząt nie jest przypadkiem, gdyż od roku trenują one piłkę ręczną 2 razy w tygodniu pod okiem trenera Marcina. Cała drużyna zaprezentowała się z dobrej strony i pokazała naprawdę wysokie umiejętności. Trudno kogoś indywidualnie wyróżnić. Skład: Katarzyna Żak, Jagoda Ciechanowska, Kinga Wdowiak, Kinga Sulich, Izabela Sulich, Gabriela Janiec, Dominika Bednarz, Natalia Gutowska, Aleksandra Koleńska, Klaudia Sulich, Zuzanna Popek.

Drużyna chłopców, która jest raczej ekipą czysto piłkarską (bo to głównie trenuje z nimi trener Marcin na zajęciach dodatkowych) również zaprezentowała się z dobrej strony. Wygrywając mecze PSP Stany 7:1 oraz PSP Bojanów 9:3 zajmują podobnie jak koleżanki pierwsze miejsce w turnieju. Świetnie między słupkami spisywał się nasz bramkarz i to dzięki jego dobrej postawie straciliśmy tak mało goli. Reszta drużyny wcale nie była gorsza, a co ważne walczyli do upadłego, zarówno w ataku jak i obronie. Skład: Gabriel Żak, Kamil Marut, Tomasz Piela, Tomasz Krupa, Dawid Mozgawa, Marcin Radomski, Rafał Kruk, Adrian Gutowski, Jakub Potocki, Kacper Tonderys.

 

Gratulujemy!!!