MISTRZYNIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

przez admin

Drużyna dziewcząt składająca się z uczennic klas VII – V (2005 i młodsze) w świetnym stylu wygrywa Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej.

Zawody rozegrane zostały 11 grudnia w Stalowej Woli. Nasze zawodniczki prowadzone pod wodzą trenera Marcina Stróża, były bezkonkurencyjne i odniosły komplet zwycięstw. W pierwszym rozgrywanym meczu wygrały wysoko z PSP Zbydniów 10:0!. W kolejnym meczu decydującym o zwycięstwie pokonały PSP nr 12 Stalowa Wola 5:3. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna zakwalifikowała się do zawodów rejonowych.

Kolejną miłą informacją jest fakt, że organizacja zawodów rejonowych przypadła naszej szkole. Jest to wydarzenie sportowe, które jeszcze nie gościło na naszej hali. Dziękujemy Szkolnemu Związkowi Sportowemu za zaufanie, na pewno nie zawiedziemy.

Skład: Katarzyna Żak (bramkarz), Izabela Sulich (lewoskrzydłowa), Jagoda Ciechanowska (prawoskrzydłowa), Dominika Bednarz (obrotowa), Kinga Sulich (lewe rozegranie), Kinga Wdowiak (środkowa rozgrywająca), Gabriela Janiec (prawe rozegranie), Natalia Gutowska, Aleksandra Koleńska, Zuzanna Popek, Klaudia Sulich (rezerwowe).

Gratulacje!!!