Podium dziewcząt w Unihokeju

przez admin

Bardzo dobre III miejsce zajęły dziewczęta, które reprezentowały naszą szkołę w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju.

Zawody zostały rozegrane 13 listopada 2017 r. w Kłyżowie. Nasze zawodniczki w całych zawodach nie przegrały żadnego z meczów.

Jednak remis w pierwszym meczu z gospodarzami turnieju i gorszy bilans bramek spowodował, że nie mieliśmy szansy walczyć o wygraną. W meczu o trzecie miejsce pewnie 4:0 pokonaliśmy drużynę PSP nr 9 ze Stalowej Woli.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Katarzyna Żak, Kinga Sulich, Kinga Wdowiak, Jagoda Ciechanowska, Dominika Bednarz, Aleksandra Koleńska, Izabela Sulich, Gabriela Janiec, Wiktoria Pasek, Klaudia Sulich, Natalia Gutowska.

Po zakończonym turnieju cała drużyna wraz z trenerem Marcinem udała się na szybkie podładowanie energii w restauracji McDonald’s.