HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI EDYCJA II

przez admin

18 listopada zainaugurowały rozgrywki „ligi halowej”, które rozgrywane są na hali sportowej ZSP w Przyszowie. Organizatorem „ligi” jest trener Marcin Stróż, który drugi rok z rzędu organizuje tą jedną z największych imprez sportowych w województwie podkarpackim.

Udział w „lidze” bierze 60 drużyn z całej południowo-wschodniej Polski z takich miast jak: Biłgoraj, Przecław, Stalowa Wola, Nowa Dęba, Nisko, Gorzyce oraz mniejszych miejscowości: Grębów, Jeżowe, Harasiuki, Zbydniów, Sokolniki itp. Łączna liczba zawodników i zawodniczek biorących udział w „lidze” wynosi blisko 700! W ciągu 4 miesięcy, do rozegrania jest blisko 300 meczów!

W rozgrywkach tych biorą również nasze drużyny trenowane przez trenera Marcina. W pierwszych rozegranych kolejkach spisały się one bardzo dobrze. Rocznik 2010: KKJ Jastkowie – UKS Start Przyszów 2:6, DAP Lider Sokolniki – UKS Start Przyszów 4:3. Rocznik 2007: UKS Start Przyszów – FA Jeżowe 5:1, UKS Start Przyszów – KS Zbydniów 5:0. Rocznik 2005: Sokół Nisko – UKS Start Przyszów 0:4, Słowianin Grębów – UKS Start Przyszów 0:1.

Zapraszamy na halę w Przyszowie wszystkich sympatyków sportu by kibicować  wspaniałym młodym piłkarzom o których już niebawem usłyszy cała Polska i być może świat.