WYBORY NA NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA NASZEJ SZKOŁY

przez admin

2 października dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami panią Alicją Piekarz i Katarzyną Surma przeprowadziły konkurs na „Najsympatyczniejszego Chłopaka Szkoły Podstawowej”. Dziewczynki z każdej klasy wybrały swojego kandydata, który wziął udział w głównych eliminacjach. Aby zostać „Najsympatyczniejszym” chłopcy musieli zmierzyć się z wieloma trudnymi zadaniami, między innymi takimi jak: chodzenie na szpilkach, zjedzenie plasterka cytryny, taniec z wybraną partnerką z widowni, czy obieranie cebul (co niektórzy strasznie przy tym rozpaczali;-)).

Szanowna Komisja skrupulatnie oceniała jakość wykonywania poszczególnych zadań i przyznawała punkty. Zaszczytny tytuł „Najsympatyczniejszego” zdobył w tym roku w kategorii klas młodszych Mateusz Żak z klasy II. Natomiast w kategorii klas IV-VII Jakub Janiec z klasy V. Wszystkim uczestnikom zmagań konkursowych serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta – Dnia Chłopaka.