SPARINGOWO – ODLOTOWO!

przez admin

W piątek 6 października w naszej hali sportowej, odbył się pierwszy w tym roku szkolnym mecz sparingowy, w którym udział wzięli chłopcy na co dzień trenujący pod okiem trenera Marcina. Rywalem naszej szkolnej drużyny (UKS Start Przyszów), były drużyny MKS Sokół Nisko. Pierwsi do meczu przystąpili chłopcy ze starszej grupy „Orlik” (klasy IV-VI), którzy zmierzyli się z grupą występującą pod nazwą „Milik” (rocznik 2008/2009). Następnie na boisko wybiegli młodsi chłopcy z grupy „Żak” (klasy I-III), którzy zmierzyli się z grupą „Grosicki” (rocznik 2010/2011). Obie nasze grupy zaprezentowały się bardzo dobrze,  świetnie konstruowali akcje, grali z dużą determinacją i strzeliły dużo pięknych bramek. Wynik w tego typu rywalizacji jest sprawą drugorzędną wręcz nieistotną (ale było OK). Już niedługo czekają nas kolejne mecze sparingowe z innymi drużynami, o których na pewno będzie głośno.

Wszystkich chętnych, którzy chcą przeżywać z nami fantastyczne chwile i dobrze się bawić zapraszamy na treningi!