MISTRZOSTWA SZS W LA

przez admin

Dnia 19 września na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli mieszczącym się przy ul. Staszica, rozegrano Powiatowe  Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w Lekkiej Atletyce. Trener Marcin Stróż, po niespełna dwóch tygodniach nauki w roku szkolnym 2017/2018 wyselekcjonował grupę 9 uczniów (z klas V-VI), którzy zaprezentowali naszą szkołę w tej imprezie sportowej.  Wybór na te osoby nie był przypadkowy, gdyż uczniowie Ci od początku roku szkolnego prezentują dobrą formę sportową  na lekcjach wychowania fizycznego. Nasza kadra byłaby liczniejsza, gdyby nie kłopoty zdrowotne niektórych z nich.

W biegach na krótkich dystansach reprezentowali nas: Wiktoria Pasek, Aleksandra Sulich, Gabriel Żak. W biegach długich dystansach: Aleksandra Koleńska, Adrian Gutowski oraz Tomasz Krupa. W rzucie piłeczką palantową  Tomasz Piela oraz Jakub Potocki. Wszyscy Ci uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i potwierdzili swoje wysokie umiejętności. Najlepiej jednak spisała się Katarzyna Żak, która w konkurencji skoku wzwyż zajęła II miejsce i z wynikiem 135 cm awansowała do finałów wojewódzkich, które już 26 września odbędą się w Rzeszowie.

 

ZAPRASZAMY NA TRENIGI PIŁKARSKIE Z UKS START PRZYSZÓW

Informujemy, że od września w naszej szkole podobnie jak w latach ubiegłych prowadzone są zajęcia piłkarskie, które prowadzi trener UEFA-B Pan Marcin Stróż. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu i prowadzone są dla dwóch grup wiekowych. Pierwsza grupa „Orlik” (rocznik 2004-2007) trenuje we wtorki (13.00) i piątki (14.00). Druga grupa „Żak” (rocznik 2008-2010) trenuje we wtorki (14.00) oraz piątki (15.00). Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do udziału w zajęciach. Zapisy u trenera Marcina.