Przejdź do treści
Klasa I „a” wychowawca – mgr Marta Serafin
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
800-845 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | informatyka | edukacja wczesnoszkolna | j. angielski |
855-940 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | wf | edukacja wczesnoszkolna |
950– 1035 | wf | religia | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | wf |
1055-1140 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | religia | edukacja wczesnoszkolna |
1200-1245 | | | edukacja wczesnoszkolna | j. angielski | |
Klasa I „b” wychowawca – mgr Małgorzata Skrok
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
800-845 | j. angielski | religia | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
855-940 | edukacja wczesnoszkolna | informatyka | edukacja wczesnoszkolna | wf | wf |
950– 1035 | wf | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
1055-1140 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
1200-1245 | | | j. angielski | religia | |
Klasa II „a” wychowawca – mgr Małgorzata Gawryl
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
800-845 | edukacja wczesnoszkolna | wf | j. angielski | religia | informatyka |
855-940 | edukacja wczesnoszkolna | religia | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
950– 1035 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | wf | wf | edukacja wczesnoszkolna |
1055-1140 | j. angielski | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
1200-1245 | | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | | |
Klasa II „b” wychowawca – mgr Agnieszka Gałużny
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
800-845 | informatyka | wf | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
855-940 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | wf | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
950-1035 | j. angielski | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | wf | edukacja wczesnoszkolna |
1055-1140 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | religia | edukacja wczesnoszkolna |
1200-1245 | | j. angielski | religia | | |
Klasa III wychowawca – mgr Joanna Szewczyk
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
800-845 | wf | edukacja wczesnoszkolna | wf | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
855-940 | edukacja wczesnoszkolna | wf | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | informatyka |
950-1035 | edukacja wczesnoszkolna | j. angielski | religia | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna |
1055-1140 | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | edukacja wczesnoszkolna | j. angielski | edukacja wczesnoszkolna |
1200-1245 | | edukacja wczesnoszkolna | | religia | |
Klasa IV wychowawca – mgr Dorota Sulich
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 800-845 | j. polski | j. angielski | matematyka | wf | wf |
2. 855-940 | basen | matemtyka | religia | j. angielski | muzyka |
3. 950-1035 | basen | historia | j. angielski | religia | j. polski |
4. 1055-1140 | matematyka | j. polski | j. polski | matematyka | przyroda |
5. 1200-1245 | plastyka | przyroda | g. wychowawcza | j. polski | informatyka II |
6. 1255-1340 | | | technika | informatyka I | |
Klasa V wychowawca – mgr Anna Nalepa
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 800-845 | historia | muzyka | j. polski | historia | technika |
2. 855-940 | matematyka | j. polski | j. angielski | j. polski | biologia |
3. 950-1035 | j. polski | j. angielski | matematyka | j. angielski | matematyka |
4. 1055-1140 | geografia | basen | wf | plastyka | wf |
5. 1200-1245 | informatyka I | basen | g. wychowawcza | matematyka | j. polski |
6. 1255-1340 | | religia | | religia | informatyka II |
7. 1440-1525 | | | | | |
Klasa VI wychowawca – mgr Katarzyna Surma
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 800-845 | | historia | religia | j. polski | historia |
2. 855-940 | j. polski | matematyka | matematyka | j. angielski | j. polski |
3. 950-1035 | plastyka | j. polski | j. polski | basen | matematyka |
4. 1055-1140 | matematyka | muzyka | geografia | basen | j. angielski |
5. 1200-1245 | j. angielski | biologia | wf | technika | wf |
6. 1255-1340 | g. wychowawcza | informatyka II | | religia | |
7. 1350-1435 | | | | informatyka I | |
Klasa VII „a” wychowawca – mgr Jolanta Szewc
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 800-845 | j. polski | j. polski | j. angielski | j. angielski | historia |
2. 855-940 | geografia | j. angielski | matematyka | historia | j. niemiecki |
3. 950-1035 | matematyka | matematyka | chemia | geografia | chemia |
4. 1055-1140 | basen | fizyka | bioogia | fizyka | matematyka |
5. 1200-1245 | basen | j. niemiecki | j. polski | j. polski | j. polski |
6. 1255-1340 | biologia | muzyka | plastyka | wf | g. wychowawcza |
7. 1350 – 1435 | | religia | wf | religia | informatyka |
8. 1440 –1525 | | | | | |
Klasa VII „b” wychowawca – mgr Bogusława Kwaśnik
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 800-845 | geografia | j. angielski | chemia | j. angielski | j. polski |
2. 855-940 | matematyka | basen | j. polski | historia | chemia |
3. 950-1035 | historia | basen | matematyka | j. polski | biologia |
4. 1055-1140 | j. polski | j. niemiecki | j. angielski | matematyka | j. niemiecki |
5. 1200-1245 | nuzyzka | j. polski | biologia | geografia | matematyka |
6. 1255-1340 | plastyka | fizyka | wf | fizyka | dz |
7. 1350 – 1435 | informatyka I | g. wychowawcza | religia | wf | |
8. 1440-1525 | | informatyka II | | religia | |
Klasa VIII wychowawca – mgr Małgorzata Walec
Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 800-845 | historia | j. polski | matematyka | basen | chemia |
2. 855-940 | j. angielski | j. angielski | chemia | basen | matematyka |
3. 950-1035 | matematyka | j. niemiecki | historia | j. angielski | j. niemiecki |
4. 1055-1140 | biologia | matematyka | religia | j. polski | j. polski |
5. 1200-1245 | j. polski | fizyka | g. wychowawcza | fizyka | geografia |
6. 1255-1340 | wf | | j. polski | edb | wf |
7. 1350-1435 | wos | | wos | religia | |
8. 1440-1525 | | | | informatyka | |