Plan Lekcji


Klasa I „a” wychowawca – mgr Marta Serafin

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855-940edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnareligiaj. angielski
950-1035edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1055-1140j. angielskiedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1200-1245religiadddedukacja wczesnoszkolna

Klasa II wychowawca – mgr Agnieszka Gałużny

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
855-940edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
950-1035edukacja wczesnoszkolnareligiaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1055-1140dddj. angielskiedukacja wczesnoszkolnareligiaj. angielski
1200-1245edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna 

Klasa III wychowawca – mgr Joanna Szewczyk

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845 edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
855-940edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
950-1035j. angielskiedukacja wczesnoszkolnareligiaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolna
1055-1140informatykaedukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnaj. angielskiddd
1200-1245edukacja wczesnoszkolnaedukacja wczesnoszkolnareligia

Klasa IV „a” wychowawca – mgr Jolanta Szewc

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845 wfwf muzykawfmatematyka
855-940j. polski j. angielski matematykaj. angielski j. polski
950-1035j. angielski j. polski zzwreligia przyroda
1055-1140matematyka religia j. polski przyroda informatyka
1200-1245 historia plastyka wfmatematyka technika
1255-1340dddj. polski

Klasa IV „b” wychowawca – mgr Marcin Stróż

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845 matematyka matematyka religia  j. angielski  j. angielski
855-940historiazzwj. polskimatematyka matematyka
950-1035j. polski wftechnika j. polski j. polski
1055-1140wfinformatykamuzyka religia   wf
1200-1245przyrodaj. polski przyroda wfplastyka
1255-1340j. angielski

Klasa V wychowawca – mgr Małgorzata Walec

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845j. polski  historiageografiamatematyka j. polski
855-940j. angielskij. polski matematyka religia historia
950-1035biologia j. angielski muzyka j. polski matematyka
1055-1140matematyka wfj. polski wf plastyka
1200-1245wftechnika religia j. angielski wf
1255-1340zzwdddinformatyka   

Klasa VI “a” wychowawca – mgr Dorota Sulich

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845j. polskij. polskihistoria religia j. polski
855-940matematyka technika muzyka j. angielski matematyka
950-1035historia matematyka j. polski matematyka plastyka
1055-1140zzwwfj. angielski biologia geografia
1200-1245wfj. angielski wfj. polski wf
1255-1340 religia dddinformatyka

Klasa VI “b” wychowawca – mgr Małgorzata Skrok

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845matematyka j. angielski j. polskij. angielski geografia
855-940technika j. polski religia j. polski biologia
950-1035historia plastyka j. angielski religia wf
1055-1140j. polski matematyka wfwfj. polski
1200-1245zzwwfmuzyka historia matematyka
1255-1340 inf. I inf. IImatematyka wdż

Klasa VII wychowawca – mgr Anna Nalepa

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845j.an I / j.n IIj. polski j.an II/ j.n Ij. polski biologia
855-940j.an II/ j.n I. fizyka j.an I / j.n IIfizyka j. polski
950-1035j. polski inr I / j.an IIchemia inr II/ j.an Ichemia
1055-1140 zzwhistoria matematyka matematyka historia
1200-1245 geografia matematyka j. polski biologia geografia
1255-1340 plastyka wfreligia wf matematyka
1350-1435wf j. polski muzyka religia wf
1440-1525wdż

Klasa VIII wychowawca – mgr Katarzyna Surma

Godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
800-845j. angielski fizyka matematyka fizyka zm
855-940j. polski j. angielski chemia j. polski chemia
950-1035matematyka matematyka j. polski matematyka j. polski
1055-1140historia j. polski religia historia biologia
1200-1245 zzw j. niemiecki j. angielski geografia edb
1255-1340 wf j. niemiecki wf religia wf
1350-1435inf. Iwosinf. IIwfwdż
1440-1525wos