Osiągnięcia sportowe


Rok szkolny 2020/2021

L.p.Imię i nazwiskoKlasaNazwa zawodówMiejsce
1. Paulina KotwicaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w biegu na 60 mI
2.Katarzyna ŻakVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży w skoku w wzwyżII
3.Magdalena GugałaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
4.Klaudia SulichVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
5.Angelika SudołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
6.Wiktoria KoziołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
7.Inga DulVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
8.Kinga SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
9.Izabela SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
10.Natalia Gutowska VIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
11.Gabriela JaniecVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
12.Dominika BednarzVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
13.Magdalena GugałaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
14.Klaudia SulichVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
15.Wiktoria KoziołVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
16.Inga DulVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
17.Kinga SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
18.Izabela SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
19.Natalia Gutowska VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
20.Aleksandra Koleńska VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
21.Gabriela Janiec VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
22.Dominika BednarzVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
23.Paulina KotwicaVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
24.Kinga KataVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
25.Kornelia SulichVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
26.Karolina PiekarzVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
27.Anna MatykaVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
28.Gabriela WdowiakVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
29.Paulina WdowiakVaPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
30.Natalia Krupa VaPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
31.Patrycja SulichVaPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
32.Julia OlejarzVbPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
33.Zuzanna MarutVbPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
34.Seweryn MatykaVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
35.Jakub MarutVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
36.Jakub WolakVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
37.Daniel SkawińskiVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
38.Wojciech PuzioVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
39.Dorian KogutVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
40.Józef SulichVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
41.Mateusz PapucinVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
42.Marek WdowiakVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
43.Paulina KotwicaVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
44.Karolina PiekarzVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
45.Kinga KataVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
46.Kornelia SulichVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
47.Gabriela WdowiakVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
48.Julia OzgaVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
49.Paulina WdowiakVaGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
50.Natalia TaborVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
51.Julia JaniecVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
52.Natalia ŻakVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
53.Jakub WolakVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
54.Seweryn MatykaVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
55.Daniel SkawińskiVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
56.Wojciech PuzioVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
57.Jakub MarutVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
58.Józef SulichVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
59.Mateusz PapucinVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
60.Marek WdowiakVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
61.Kacper PopekVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
62.Tomasz MarutVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
63.Jakub WolakVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
64.Seweryn MatykaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
65.Daniel SkawińskiVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
66.Wojciech PuzioVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
67.Jakub MarutVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
68.Józef SulichVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
69.Mateusz PapucinVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
70.Marek WdowiakVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
71.Kacper PopekVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
72.Tomasz MarutVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
73.Tomasz KrupaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymII
74.Tomasz PielaVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymII
75.Kamil MarutVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymII
76.Tomasz KrupaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymIII
77.Tomasz PielaVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymIII
78.Kamil MarutVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymIII
79.Paulina KotwicaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
80.Karolina PiekarzVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
81.Kinga KataVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
82.Kornelia SulichVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
83.Gabriela WdowiakVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
84.Julia JaniecVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
85.Natalia ŻakVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
86.Zuzanna MarutVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
87.Amelia CiapińskaVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
88.Zuzanna OzgaVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI


Rok szkolny 2019/2020       pierwsze półrocze

L.p.Imię i nazwiskoKlasaNazwa zawodówMiejsce
1. Paulina KotwicaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w biegu na 60 mI
2.Katarzyna ŻakVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży w skoku w wzwyżII
3.Magdalena GugałaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe II
4.Klaudia SulichVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
5.Angelika SudołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
6.Wiktoria KoziołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
7.Inga DulVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
8.Kinga SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
9.Izabela SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
10.Natalia Gutowska VIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
11.Gabriela JaniecVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
12.Dominika BednarzVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweII
13.Magdalena GugałaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
14.Klaudia SulichVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
15.Wiktoria KoziołVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
16.Inga DulVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
17.Kinga SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
18.Izabela SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
19.Natalia Gutowska VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
20.Aleksandra Koleńska VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
21.Gabriela Janiec VIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
22.Dominika BednarzVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży – Sztafetowe Biegi PrzełajoweIII
23.Paulina KotwicaVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
24.Kinga KataVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
25.Kornelia SulichVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
26.Karolina PiekarzVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
27.Anna MatykaVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
28.Gabriela WdowiakVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
29.Paulina WdowiakVaPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
30.Natalia Krupa VaPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
31.Patrycja SulichVaPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
32.Julia OlejarzVbPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
33.Zuzanna MarutVbPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
34.Seweryn MatykaVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
35.Jakub MarutVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
36.Jakub WolakVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
37.Daniel SkawińskiVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
38.Wojciech PuzioVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
39.Dorian KogutVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
40.Józef SulichVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
41.Mateusz PapucinVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
42.Marek WdowiakVIPowiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju  III
43.Paulina KotwicaVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
44.Karolina PiekarzVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
45.Kinga KataVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
46.Kornelia SulichVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
47.Gabriela WdowiakVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
48.Julia OzgaVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
49.Paulina WdowiakVaGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
50.Natalia TaborVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
51.Julia JaniecVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
52.Natalia ŻakVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
53.Jakub WolakVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
54.Seweryn MatykaVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
55.Daniel SkawińskiVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
56.Wojciech PuzioVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
57.Jakub MarutVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
58.Józef SulichVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
59.Mateusz PapucinVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
60.Marek WdowiakVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
61.Kacper PopekVIGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
62.Tomasz MarutVbGminne Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
63.Jakub WolakVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
64.Seweryn MatykaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
65.Daniel SkawińskiVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
66.Wojciech PuzioVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
67.Jakub MarutVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
68.Józef SulichVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
69.Mateusz PapucinVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
70.Marek WdowiakVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
71.Kacper PopekVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
72.Tomasz MarutVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
73.Tomasz KrupaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymII
74.Tomasz PielaVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymII
75.Kamil MarutVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymII
76.Tomasz KrupaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymIII
77.Tomasz PielaVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymIII
78.Kamil MarutVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie StołowymIII
79.Paulina KotwicaVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
80.Karolina PiekarzVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
81.Kinga KataVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
82.Kornelia SulichVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
83.Gabriela WdowiakVIPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
84.Julia JaniecVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
85.Natalia ŻakVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
86.Zuzanna MarutVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
87.Amelia CiapińskaVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI
88.Zuzanna OzgaVbPowiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejI

Rok szkolny 2019/2020       drugie półrocze

1.Paulina KotwicaVIDrużynowe Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymI
2.Kornelia SulichVIDrużynowe Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymI
3.Seweryn MatykaVIDrużynowe Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymI
4.Jakub WolakVIDrużynowe Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymI
5.Mateusz PapucinVIDrużynowe Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymIII
6.Józef SulichVIDrużynowe Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie StołowymIII
7. Adrian Gutowski VIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
Jakub PotockiVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
9.Tomasz KrupaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
10.Dawid Mozgawa VIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
11.Gabriel ŻakVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
12.Tomasz PielaVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
13.Kamil MarutVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
14.Kacper TonderysVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
15.Rafał KrukVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
16. Filip WołoszynVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
17. Damian BurdzyVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejII
18. Aleksandra Koleńska VIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
19Katarzyna ŻakVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
20.Natalia Gutowska VIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
21.Gabriela Janiec VIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
22.Dominika BednarzVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
23.Izabela SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
24.Kinga SulichVIIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
25.Katarzyna Potocka VIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
26.Klaudia SulichVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
27.Wiktoria KoziołVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
28.Weronika WdowiakVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
29.Magdalena GugałaVIIPowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce RęcznejI
30.Paulina KotwicaVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
31.Karolina PiekarzVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
32.Kornelia SulichVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
33.Kinga KataVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
34.Julia OzgaVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
35.Anna MatykaVIRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
36.Zuzanna OzgaVRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
37.Natalia ŻakVRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
38.Zuzanna MarutVRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
39.Amelia CiapińskaVRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
40.Julia JaniecVRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
41.Nikola MadejVRejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce RęcznejII
42.Kornelia SulichVIDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowymII
43.Paulina KotwicaVIDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowymII
44.Jakub WolakVIDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowymII
45.Seweryn MatykaVIDrużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowymII
46.KatarzynaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
47.Magdalena GugałaVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
48.Weronika WdowiakVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
49.Wiktoria KoziołVIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
50.Izabela SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
51.Kinga SulichVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
52.Dominika BednarzVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
53.Katarzyna ŻakVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
54.Gabriela JaniecVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
55.Natalia GutowskaVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI
56.Aleksandra KoleńskaVIIIRejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznejI