Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych!

przez Anna Nalepa

Rekrutacja do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu stalowowolskiego na rok szkolny 2022/2023 prowadzona będzie w Nowym Systemie Elektronicznego Naboru. Rozpocznie się 16 maja 2022 o godzinie 8.00. 

Najmłodszy pisarz fantasy!

przez Anna Nalepa

W poniedziałek, 9 maja 2022 r. naszą szkołę odwiedził siedemnastoletni pisarz fantasy – Mateusz Cetnarski. Chłopak napisał dwie książki: “Feel Alive” i “Bright w otchłani kłamstw”.

Podziękowanie!

przez Anna Nalepa

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w akcję Szkolnego Koła Wolontariatu ,,Połączmy nasze serca” i wykonali kartkę urodzinową dla chorego Filipa Żaka.

Informacja

przez Monika Kopeć

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola w Przyszowie na rok szkolny 2022/2023 zamieszczone są na drzwiach wejściowych do przedszkola. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola proszeni są o wypełnienie potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w sekretariacie…

Dzień Ziemi

przez Monika Kopeć

Co roku 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Nasze przedszkolaki uczą się przez cały rok, jak żyć ekologicznie. W czwartek 22.04.2022  szczególnie zastanawiały się, jak chronić Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby…