Dzień Rodziny

przez Monika Kopeć

8 czerwca był szczególnym dniem w naszym przedszkolu ze względu na odbywający się tego dnia Piknik Rodzinny. Była to okazja do spotkania się oraz wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Były konkursy i zabawy w przedszkolnym ogrodzie, prowadzone przez animatorów.  Nasze przedszkolaki i pełni werwy rodzice, wspólnie spędzali czas na zabawie. A my mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci Państwa,  jak i naszych małych przedszkolaków. Bo wspólny czas – to najlepszy prezent i dla dziecka, i dla rodzica.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.