Zabawa Andrzejkowa

przez admin

Zabawa Andrzejkowa dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W piątek 28 listopada 2020r. w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal andrzejkowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce z wodzirejem. Wszyscy bawili się znakomicie. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”  i ” Krasnoludek”. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zdjęcia wykonywane przez firmę Fotovizja.