Zakończenie Tygodnia Humanistycznego

przez admin

Dziś, 17 maja zakończyliśmy Tydzień Humanistyczny w Naszej szkole. Po wielu konkursach i zadaniach wyznaczonych uczniom Naszej szkoły nastąpiło podsumowanie wszystkich wydarzeń w formie przedstawienia pt. “Grunt to dobre wychowanie”. Właśnie tymi oto słowami rozpoczął się apel. Wielu z Nas zapewne zna piosenkę z filmu “Pan Kleks” o dobrym wychowaniu. Klasy czwarte przypomniały wszystkim uczniom Naszej szkoły o zasadach właściwego zachowania wobec innych, o tym, jak należy zwracać się do starszych osób, o szacunku wobec innych ludzi. Serdecznie dziękujemy im i organizatorom wydarzenia oraz gratulujemy uczniom, którzy otrzymali nagrody w konkursach zorganizowanych w ciągu tamtego tygodnia. Wyniki konkursów znajdziecie na Naszej stronie internetowej. Tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć.:-)