„Mistrz kaligrafii” – konkursowa środa

przez admin

Dzisiaj, w ramach Tygodnia Humanistycznego, wykazać mogli się najmłodsi uczniowie Naszej szkoły. Specjalnie dla Nich p. Małgorzata Skrok zorganizowała konkurs „Mistrz kaligrafii”. Chętni uczniowie mogli pochwalić się piękną i staranną pisownią w swoich zeszytach do języka polskiego. Niektóre zeszyty są rzeczywiście wyjątkowe, ale który okazał się najpiękniejszy dowiemy się już w piątek. Organizując zadania dla najmłodszych uczniów szkoły nie mogliśmy zapomnieć o Naszych przedszkolaczkach, choć nie biorą oni udziału w Tygodniu Humanistycznym. To, co najbardziej lubią maluszki to bajki, zatem kilkoro Naszych uczniów odwiedziło Ich dzisiaj w przedszkolu, żeby poczytać Im bajki. Na pewno byli zadowoleni :-). Jutro czwartek. Tydzień Humanistyczny dobiega końca, ale najciekawsze przed Nami. Może jutro ujrzymy jakiegoś bohatera literackiego na korytarzu szkolnym? 😉