“Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Inauguracja projektu

przez admin

W ostatnich dnia wraz z naszymi Przedszkolakami rozpoczęliśmy przygodę z niezwykle pożytecznym i sympatycznym projektem edukacyjnym, którego głównym celem jest zachęcanie najmłodszych dzieci do czytania książek. Nasz udział w nim rozpoczął się od wyboru misiów- maskotek każdej grupy, które będą towarzyszyły naszym Przedszkolakom podczas trwania projektu. Po nadaniu imion naszym pluszakom zaczęliśmy realizację zadań wyznaczonych w projekcie.Z tej okazji naszych Przedszkolaków odwiedziła Pani Dyrektor Anna Bednarczyk, która przeczytała im bajkę pt. “Mały Majtek na drodze do wielkości”. Ta niezwykła przygodowa opowieść skradła uwagę dzieci i ożywiła ich wyobraźnię. Zapraszamy do śledzenia naszych projektowych poczynań, a także serdecznego przyjęcia naszych misiów w Państwa domach.