„Lubimy czytać”

przez admin

Wraz z początkiem jesiennego listopada w naszym Przedszkolu w grupie Misiów ruszyła II edycja szkolnego projektu „Lubimy Czytać”. Jego celem jest przede wszystkim propagowanie wśród najmłodszych czytelnictwa, kształtowanie nawyków czytelniczych oraz zachęcanie Rodziców do czytania dzieciom i razem z dziećmi.

W trakcie realizacji projektu Rodzice odwiedzają przedszkolną salę, aby przeczytać naszym Przedszkolakom znane i lubiane bajki i baśnie. W tym tygodniu, jako pierwsze odwiedziły nas: mama Patrycji Burdzy – p. Beata Burdzy czytająca „Brzydkie kaczątko” oraz mama Eliski Stańko – p. Marzena Stańko, która przeczytała naszym Przedszkolakom „Aladyna”.

Bardzo dziękujemy Paniom za zainaugurowanie naszego projektu i zachęcamy kolejnych Rodziców do wzięcia w nim udziału.

[g-gallery gid=”4924”]